Breaking News
 |  | 

7rc.eu

4 najciekawe weselne atrakcje

img-responsive

Ślub to piękne wydarzenie, w którym Młodzi deklarują sobie dozgonną miłość. Po ślubie następuje wesele, które jest momentem by cieszyć się tym pięknym dniem razem z gośćmi. Warto zadbać o to by ceremonia wraz z weselem była też niezapomnianym przeżyciem dla gości. Można to zrobić dzięki dodatkowym atrakcjom, oto kilka z nich.

Lampiony szczęścia

Bardzo efektowną i niezbyt drogą atrakcją jest puszczanie lampionów szczęścia. Te świecące papierowe lampiony wyglądają pięknie na ciemnym niebie. Jednak do zorganizowania takiej atrakcji konieczne jest uzyskanie pozwolenia. Związane jest to z płonącymi świecami wewnątrz lampionu.

Fotobudka lub zdjęcia typu polaroid

Zdjęcia są zawsze dobrą pamiątką, a wykonane w radosnej atmosferze zawsze wychodzą najlepiej. Warto umożliwić gościom wykonanie sobie takich pamiątek z uroczystości, albo zamawiając fotobudkę, albo pożyczając aparat do zdjęć jednorazowych. Ta druga opcja jest zwykle tańsza i dodatkowo pozwala też na wykonywanie zdjęć w plenerze. By zdjęcia były jeszcze ciekawsze warto zakupić kilka gadżetów do zdjęć typu wąsy, śmieszne okulary czy kapelusiki.

Pokaz fajerwerków lub laserów

Na ciemnym wieczornym niebie pięknie wygląda też pokaz fajerwerków. Nie jest to atrakcja tania i wymaga wynajęcia specjalistycznej firmy zajmującej się pokazami pirotechnicznymi, ale z całą pewnością pozostawi niezapomniane wspomnienia. Dla osób które boją się huku wystrzałów lub nie chcą straszyć zwierząt można zorganizować specjalny pokaz laserów. Jest wiele firm, które organizują takie atrakcje, też nie są tanie, ale równie efektowne co fajerwerki.

Ślub w pałacu

By ślub i wesele zostało zapamiętane warto zacząć od wyboru odpowiedniego miejsca na ceremonię. Dziś wcale nie musi to być ani urząd ani kościół. Ślub w pałacu sam w sobie coś magicznego i niezapomnianego. Wybierając Pałac Domaniowski można liczyć na fachową pomoc przy organizacji zarówno samej uroczystości, wesela jak i pozostałych atrakcji. A puszczane lampiony czy fajerwerki na tle pięknego pałacu dają jeszcze większy efekt.

4-najciekawe-weselne-atrakcje

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

19 + 20 =