|  | 

Handel i usługi

Artykuły pozycjonujące

Czy myślałeś kiedy o biznesie w Internecie?

Aktualnie to Internet jest najmocniejszy względem innym mediom. Jeśli prowadzisz biznes regionalny, na przykład sprzedajesz opony w swoim sklepie możesz pomyśleć o internetowym sklepie. Wyobraź sobie sytuację gdy twój interes znajduje się w mieście o stu tysięcznej ludności. Załóżmy, że co dziesiąty mieszkaniec posiada samochód więc z matematycznego i teoretycznego punktu wychodzi, że w twoim mieście znajduje się tysiąc potencjalnych klientów. A teraz Cię zaskoczę. Gdy stworzysz internetowy sklep internetowy masz do dyspozycji trzydzieści osiem milionów potencjalnych klientów. Wystarczy odpowiednia reklama w Internecie oraz odpowiednie pozycjonowanie.

Pozycjonowanie?

Możliwe, że o tym nie słyszałeś. Pozycjonowanie jest to podwyższenie twojej witryny w wynikach wyszukiwań w jednej z wyszukiwarek internetowych. Jedną z nich jest gigant Google. Czy nie zastanawiasz się w jaki sposób to osiągnąć? Zapewne tak.

Wiele czynników musi być spełnione aby podnieść swoją pozycję. Jeden z nich to optymalizacja serwisu czy też naszego sklepu. Kolejnym krokiem jest zdobywanie linków do naszej witryny internetowej. Można to uzyskać na różne sposoby. Jednym z nich jest pisanie unikalnych artykułów na tak zwane strony presell page. Strony presell page są stronami udostępnionymi lub założonymi specjalnie pod wykorzystanie ich do zdobywania linków. Artykuły muszą być unikalne, ponieważ algorytmy wyszukiwarek „lubią” takie artykuły, gdy nie pojawiają się w Internecie. Im lepiej twój serwis będzie zoptymalizowany oraz zdobędzie więcej linków z mocnych domen, tym twoja pozycja w wyszukiwarkach zdobędzie wyższe miejsce.

Ale czy to się opłaca?

Oczywiście, że tak. To tak jak z reklamą. Jest to czysta inwestycja, która przyniesie Ci mnóstwo klientów lub użytkowników witryny. Polecam ten sposób!

artykuly-pozycjonujace

ABOUT THE AUTHOR