|  |  | 

7rc.eu Budownictwo i aranżacja

Ciekawie wyglądające narożniki

Narożniki są chyba jednym z najbardziej funkcjonalnych mebli wypoczynkowych, które doskonale nadają się zarówno do salonu, jak i pokoju rozrywek, pokoju dziecięcego, czy nawet w odpowiedniej formie do kuchni. Wygoda, prostota i praktyczność użytkowania to główne zalety narożników. Wygoda jest tu rozumiana w dwojakim sensie, zarówno ta związana z użytkowaniem, jak i rozmieszczeniem w przestrzeni pokoju. Narożniki Kraków, nawet te mniejsze, stwarzają stosunkowo dużą przestrzeń do wypoczynku. Można na nich się wygodnie rozłożyć po pracy czytając gazetę, w dwie a nawet trzy osoby, które nie będą sobie przeszkadzały. Wieczorem części narożnika rozsuwamy i oto mamy duże, wygodne łóżko. Jest to szczególnie funkcjonalne rozwiązanie dla posiadaczy małych mieszkań, w których sprytne rozwiązania meblarskie są oszczędnością bardzo cennej przestrzeni.

Poza tym narożniki pasują do każdego wnętrza. Niektóre kształty kanap, sof, czy wersalek źle wkomponowują się w otoczenie, mamy trudności z ich ustawieniem i wkomponowaniem w wystrój wnętrz danego pokoju. Z narożnikami nie ma tego problemu, bo przecież w każdym pokoju jest jakiś ?róg?, czyli miejsce połączenia dwóch ścian. Dzięki temu, że w salonach meblarskich w Krakowie mamy niezwykle szeroką ofertę tego rodzaju mebli, to na pewno znajdziemy taki, który idealnie wkomponuje się do naszego wnętrza. Poza tym narożniki, mimo podobnego kształtu, w swej prostocie kryją wiele ciekawych rozwiązań dekoracyjnych. Wszystko zależy od tego na jakie wykończenie się zdecydujemy, na jaką tapicerkę czy kształt elementów składowych mebla. Dlatego też narożniki skórzane idealnie będą pasowały do nowoczesnego wnętrza, a te obite odporną na plamy tkaniną doskonale wkomponują się w mieszkanie pełne dzieci.

Praktyczność narożnika polega na tym, że jednorazowo możemy na nim usadzić wiele osób, a demontowanie poszczególnych części mebli sprawi, że wieczorem będzie to wygodne łóżko do spania. W Krakowie w salonach meblarskich obserwowany jest prawdziwy boom na narożniki, które stają się chyba najpopularniejszym i najchętniej kupowanym meblem wypoczynkowym.

Takie narożniki możemy znaleźć np pod tym adresem: http://www.designer.ski/pol_m_Sofy_narozne-191.html

ciekawie-wygladajace-narozniki

ABOUT THE AUTHOR