|  | 

Różne

Ćwiczenia komunikacji interpersonalnej

Komunikacja interpersonalna jest dzisiaj bardzo modnym hasłem. Stosuje się ją w biznesie, szkolnictwie, działaniu każdej firmy z każdej branży. Ale co to właściwie jest? Oznacza to międzyludzką umiejętność do efektywnego, skutecznego porozumiewania się. Jak wiemy rozmowa, właściwe przekazywanie informacji a tym samym osiąganie zamierzonych efektów jest kluczem do osiągania sukcesu.

Niestety w wielu firmach czy w ogóle grupach komunikowanie się między pracownikami a szefami jest na bardzo złym poziomie, dlatego rodzą się konflikty a firma nie funkcjonuje właściwie. Psycholog Ełk potrafi pomóc w takich sytuacjach. Aby poprawić umiejętności budowania właściwych relacji interpersonalnych i efektywnej komunikacji wiele firm korzysta z pomocy psychologów czy prywatnych trenerów.

Podczas ich trwania uczestnicy poznają różnorodne techniki efektywnej komunikacji, słuchania innych, sił perswazji, mowy ciała i innych elementów składających się na całość sukcesu w zakresie komunikacji. Jest to jedne z ważniejszych szkoleń oferowanych przez różnorodne firmy rozwoju osobistego i biznesowego, gdyż komunikacja interpersonalna jest podstawą ludzkiej egzystencji na każdej płaszczyźnie.

cwiczenia-komunikacji-interpersonalnej

ABOUT THE AUTHOR