Breaking News
 |  | 

Gastronomia i hotelarstwo

Ekspresy do kawy dla gastronomii – kupno czy dzierżawa?

img-responsive

Dzierżawa ekspresów do kawy dla gastronomii to świetny pomysł dla tych przedsiębiorstw, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obsługą klienta. Mało kto wie, że ekspresy można wydzierżawić, a niesie to za sobą wiele niezaprzeczalnych korzyści.

Dla kogo będzie najkorzystniejsza dzierżawa ekspresów do kawy?

Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy każdego dnia robią bardzo duże ilości kawy. Nie da się ukryć, że ekspresy najwyższej jakości, a co za tym idzie również i najdroższe, są w stanie przygotować najlepsze wersje tego aromatycznego napoju. Jeżeli lokal będzie się charakteryzował pyszną kawą najwyższej jakości, z pewnością zyska szerokie grono stałych klientów, którzy będą do niego wracać. Niestety, zakup takiego ekspresu wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego też dzierżawa profesjonalnych modeli ekspresów do kawy z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Nic w tym dziwnego, ponieważ jedną z korzyści z tego płynących jest to, że ich parametry użytkowe są bardzo dobre, a cena leasingu bardzo korzystna.

Co jeszcze należy na ten temat wiedzieć?

Nowoczesne ekspresy wyglądają bardzo profesjonalnie oraz estetycznie, a to na pewno zostanie zauważone przez klientów. Kolejną korzyścią, którą niesie za sobą dzierżawienie ekspresów do kawy jest to, że w umowie zagwarantowana jest opieka serwisowa przez cały okres jej trwania. Ponadto w razie ewentualnej awarii ekspresu osoba, która dzierżawi sprzęt otrzymuje drugi, zastępczy. W związku z czym nie jest narażona na dodatkowe koszty.

Jak widać, o wiele korzystniej jest dzierżawić sprzęt, jeżeli nie posiada się aktualnie odłożonej dużej ilości pieniędzy na nowy. Warto zatem sprawdzić ofertę firm, których działalnością jest dzierżawa ekspresów do kawy dla gastronomii. Być może okaże się, że wybór dzierżawy ekspresu do kawy będzie o wiele korzystniejszy i bardziej opłacalny, niż zakup nowego sprzętu.

Mając swoją własną gastronomię należy sobie zdawać sprawę z tego, że odpowiedni ekspres do kawy, który robi świetną kawę zwiększy sprzedaż. Im więcej zadowolonych klientów, tym więcej osób będzie odwiedzać lokal.

ekspresy-do-kawy-dla-gastronomii-kupno-czy-dzierzawa

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

sixteen − 9 =