|  | 

Handel i usługi

Felietony reklamowe

To ewidentne, że żadna osoba z nas nie jest w stanie wykonać idealnych reklam. Zapewne nie raz zdarzyło Ci się, że reklama czy oferta wytworzona przez Ciebie nie przynosiła zakładanych skutków. Niektóre promocje bywają efektywne, a niektóre zupełnie odwrotnie, nie przynoszą żadnych efektów. Nie oznacza to, że promocja taka staje się już skazana na porażkę. Każdą, nawet najgorszą ofertę, najgorsze felietony reklamowe należy doprowadzić do stanu w którym będą przynosiły korzyści. Jak to można zrobić? Na co zwrócić uwagę?

Zacznijmy od początku, od najważniejszego elementu reklamowania. 1-szy problem to użytkownik docelowy. Żebym nie wiem jak się starał, napisał najlepszą na świecie propozycję, to jeśli mój ewentualny klient jej nie przeczyta, bo do niego nie dotrze, mogę zapomnieć o jakichkolwiek zyskach. Musisz przyjrzeć się czy Twa oferta czy felietony reklamowe trafiają do ewentualnego użytkownika, czy Twój user ma możliwość dotarcia do Waszej oferty.

Bardzo istotne jest to, ażeby zamieszczać spersonalizowane felietony promocyjne na stronie gdzie masz stuprocentową gwarancję tego, iż odwiedzają ją potencjalni kontrahenci, mogący być zainteresowanymi Twoją ofertą. Umieszczaj wskaźniki adresów www tam, gdzie wyszukasz odwiedzających dla spersonalizowanych usług, w internecie jest kilka sposobów, strony społecznościowe, fora tematyczne, blogi, serwisy tematyczne, zacznij szukać – nie siedź z założonymi rękoma. Pamiętaj też, że w pozycjonowaniu najważniejsze jest to by dobrać najpopularniejsze wyrazy kluczowe należące do Twojej niszy.

Idąc dalej, co ma możliwość być następnym uchybieniem, który z reguły popełniasz? Pamiętaj, że suche informacje dotyczące produktu na nic się nie zdadzą. Tworzą one jedynie efekt słabo przekonującej oferty. Użytkownik nie w każdej sytuacji dojdzie do odpowiednich wniosków, musisz mu w tym pomóc poprzez felietony reklamowe. Wykreuj w jego wyobraźni to, co zyska dzięki Twojemu produktowi, pokaż jak niewiarygodnie jego życia będzie lepsze po skorzystaniu z Twoich usług.

felietony-reklamowe

ABOUT THE AUTHOR