Breaking News
 |  |  | 

7rc.eu Transport i motoryzacja

Gdzie kupić hak holowniczy?

img-responsive

Dodatkowym elementem każdego samochodu jest możliwość holowania przyczepki, łodzi czy kempingu. Aby to móc realizować potrzebny jest w naszym samochodzie hak holowniczy. Kupno haka holowniczego to w zasadzie czynność jednorazowa. Kiedy sprzedajemy samochód to razem z hakiem, a do nowego albo kupujemy odpowiedni model haka, albo już go tam mamy zainstalowanego przez poprzedniego właściciela.

Hak holowniczy jest bardzo potrzebny w wielu sytuacjach. Dzięki posiadaniu haka możemy pojechać z przyczepką na wczasy, przewieźć w przyczepce materiały na budowę, rowery, meble do mieszkania. Warto zastanowić się, w jakim celu zakładamy hak, gdyż będzie od tego zależało jaki model musimy kupić. Inny będzie potrzebny do częstego wykorzystania, a zupełnie inny do takiego od czasu do czasu.

Zastanawiając się nad zakupem haka holowniczego, kierowcy czasem decydują się na hak holowniczy używany. Jest to błędna decyzja, zważywszy na to, że używane haki są czasem niewiadomego pochodzenia, z brakującymi częściami, często z samochodów powypadkowych, prostowane i spawane w naprędce oraz przechowywane w nieodpowiednich warunkach powodujących korozję. Jeśli dodamy do tego częsty brak tabliczki homologacyjnej to mamy już pewność, że lepiej kupić nowy hak.

Nowe haki holownicze możemy zakupić poprzez internet. Bardzo wiele firm zajmuje się internetową sprzedażą różnorodnych haków holowniczych. Do największych i najlepszych sklepów tej branży zaliczyć należy Falveo, Ramader oraz DobreHaki.

Najlepszy z nich to sklep internetowy Falveo istniejący już od dwa tysiące dziewiątego roku. Sklep zajmuje się przede wszystkim sprzedażą wysyłkową haków, ale na jego terenie znajduje się również warsztat montażowy, w którym można zamontować hak oraz podłączyć instalację elektryczną. Sklep posiada na stanie haki holownicze do większości marek i modeli samochodów. Haki holownicze zakupione w Falveo są kompletne, posiadają osprzęt, instrukcję oraz odpowiednią homologację potrzebną do przeglądu i rejestracji samochodu.

gdzie-kupic-hak-holowniczy

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

five − 1 =