Breaking News
 |  | 

Przemysł i technologie

Gdzie zlecić drukowanie ulotek w Krakowie?

img-responsive

Przedsiębiorcy z Krakowa zastanawiają się, w jaki sposób dotrzeć do klienta ze swoją reklamą, nie dysponując zawrotnymi sumami na reklamę. Sprawdzonym, znanym od lat i niedrogim sposobem są ulotki reklamowe. Jest tylko jeden warunek, trzeba znaleźć odpowiedniego wykonawcę, czyli profesjonalną drukarnię.

Drukowanie ulotek Kraków – wybór profesjonalnej drukarni

Aby trafić pod właściwy adres, przydatna może okazać się wiedza, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze drukarni. Drukowanie ulotek w Krakowie wymaga krótkiego czasu realizacji zlecenia, dużego wyboru formatów ulotek, rodzaju papieru czy dodatkowych usług w postaci personalizacji materiałów oraz możliwości uszlachetniania druku.

Na czas realizacji ma wpływ wybór rodzaju wydruku. Jeśli chcemy mieć gotowe materiały reklamowe nawet w ciągu 8 godzin, zdecydujmy się na drukarnię cyfrową.

Zwróćmy uwagę na dostępność formatów. O ile Standardowe DL (99×210 mm), A6 (105×148 mm) i A5 (148×210 mm) wydrukujemy wszędzie, o tyle inne rozmiary kartek, albo niestandardowe kształty zrobią tylko najlepsi.

Nie bez znaczenia pozostaje też rodzaj papieru. Najpopularniejszy do drukowania ulotek jest papier kredowy, choć można także zdecydować się na powlekany, niepowlekany, zwykły, z teksturą albo gładzony. Wybieramy nie tylko rodzaj papieru, ale i jego gramaturę. Standardowo ulotki drukuje się na papierze o gramaturze od 130 do 300 g/m2.

Warto wybrać profesjonalną drukarnię, która daje duże możliwości. Drukowanie ulotek wymaga niekiedy dodatkowej personalizacji, na przykład zamieszczenia naszych zdjęć lub uszlachetniania druku. Uszlachetnianie to foliowanie lub pokrywanie wydruku lakierem. Jeśli drukarnia ma w swojej ofercie także ten proces, nie ma potrzeby zawożenia gotowych ulotek do innej poligrafii, zajmującej się tylko uszlachetnianiem.

Dlaczego warto skorzystać z oferty drukarni VPrint?

Gdy już wiemy, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze drukarni, znajdźmy miejsce oferujące wysokiej jakości wydruki za rozsądną cenę, na przykład drukarnię Vprint z Krakowa. Można tam także zamówić usługę zaprojektowania ulotki, a cena takiej usługi graficznej rozpoczyna się już od 100zł. Dzięki temu, wszystkie etapy tworzenia materiałów reklamowych, odbywają się w jednym miejscu.

Warto wspomnieć, że do przygotowania ulotek, warto wybrać druk cyfrowy, który charakteryzuje się oddawaniem pięknych i nasyconych barw. Dodatkowo, przy małych nakładach jest to opcja niezwykle opłacalna.

gdzie-zlecic-drukowanie-ulotek-w-krakowie

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

three × four =