Breaking News
 |  |  | 

Handel i usługi Różne

Gra miejska dostosowana do celów firmy? To możliwe!

img-responsive

Gry miejskie od kilku lat cieszą się sporym zainteresowaniem. Na czym polegają? Gdzie można je zorganizować?

Gra miejska

Gra miejska to nowoczesna i ciekawa forma rozrywki, którą można zorganizować nawet samodzielnie. To pewnego rodzaju połączenie happeningów ulicznych z grami komputerowymi i podchodami. Najczęściej gry miejskie odbywają się w dużych miastach, przybierając formy zamknięte lub otwarte. Formy otwarte polegają na tym, że każdy może wziąć udział w takiej grze. Forma zamknięta obejmuje określony krąg osób. Gry tego typu mogą stanowić projekt niezależny, ale również komercyjny. Tematyka gier jest w zasadzie dowolna; literatura, fizyka, geografia, czy inne pomysły stworzone przez autora gry.

Gra miejska dostosowana do celów firmy

Gra miejska dostosowana do celów firmy to doskonały sposób na pobudzenie kreatywności pracowników, wzrost efektywności, motywacji i integrację. Wspólne działania pracowników wpłyną na lepszą pracę zespołową, a tematykę gry można dostosować do danej firmy. W takiej grze można połączyć działanie fizyczne z logicznym i strategicznym myśleniem. Wplecenie elementów treningu interpersonalnego będzie zatem doskonałym pomysłem.

Fabuła gry może być rozbudowana zgodnie z życzeniem organizatora. Liczba uczestników także jest dowolna, dlatego cały zespół pracowników będzie mile widziany. Rywalizacja na zdrowym poziomie stanowi ciekawą rozrywkę i pozwoli odetchnąć od obowiązków. Jeśli skorzystamy z pomocy osób organizujących takie przedsięwzięcia, możemy także liczyć na dodatkowe rekwizyty i sprzęty pomagające w grze.

Grę miejską zazwyczaj przeprowadza się na świeżym powietrzu, gdzie umysł lepiej pracuje. To także doskonały pomysł na urozmaicenie wyjazdu integracyjnego czy po prostu lepsze poznanie się pracowników. Pracodawcy zatem coraz chętniej sięgają po takie rozwiązanie, które nie jest bardzo kosztowne, a może dać wiele korzyści i wzbudzić pozytywne emocje u pracowników. Gra miejsca zorganizowana przez firmę pozwoli zbudować zespół i wpłynąć na lepszą motywację do pracy.

Grysenet.pl

gra-miejska-dostosowana-do-celow-firmy-to-mozliwe

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

5 + 19 =