|  | 

Różne

Imprezy integracyjne

Przyjemna atmosfera goszcząca na dworze służy zabawom pod chmurką. Kierownicy naszej fabryki zamyślili wykorzystać tę sytuację i dwa razy w miesiącu organizują wyjazdy motywacyjne. Szykowane są one w ciekawych punktach, niekiedy nad morzem, innym razem w lesie. Z całą pewnością tego rodzaju akcje mają bardzo pozytywne oddziaływanie na team building. Przeto już się nie mogę doczekać następnego eventu.

Przygotowanie pikników firmowych w żadnym razie nie jest zwyczajną sprawą, bowiem do ustalenia jest niesłychanie wiele różnorodnych kwestii, zacząwszy od jedzenia, a skończywszy na napojach. Szczęśliwie z pomocą przychodzą agencje eventowe. Niezmiernie bezproblemowo możemy wyszperać je w w książce telefonicznej. Później starczy wyłożyć problem, a agencja w dalszej kolejności się sprawą zajmie.

Dawno temu dostałem robotę w renomowanym zakładzie. Na starcie niewątpliwie był wysoki zapał, wykonywałem wyraźnie więcej niż wymagała umowa. Jednak potem dotknęło mnie poczucie bezsensu. Rozwiązaniem stały się pikniki firmowe. Udaliśmy się całym teamem do Szklarskiej. Był to cudowny czas i wyborna zabawa. Usiadłem do obowiązków przepełniony nowymi koncepcjami.

Nie potrzeba celowo wykładać, jak relewantną ideą jest rozkosz z przeprowadzanej misji. Uszczęśliwiony podwładny jest w dużym stopniu bardziej efektywny i skłonny do pracy dla dobra firmy. Prawdopodobnie zastanawiacie się, jak doprowadzić do tego, by, żeby robotnik był szczęśliwy. Kapucha jest owszem relewantna, ale to nie jest decydujące. Niesłychanie potrzebne są bezsprzecznie pikniki firmowe.

imprezy-integracyjne

ABOUT THE AUTHOR