Jak dodać?

W jaki sposób dodać swój artykuł na stronę 7RC.pl?

Możliwość dodawania artykułów posiadają jedynie zarejestrowani użytkownicy. Aby się zarejestrować przejdź do strony rejestracji i podaj swój login oraz prawidłowy adres e-mail.

Po chwili powinieneś otrzymać e-mail z hasłem. Następnie przejdź do strony logowania i podaj tam swój login oraz otrzymane przed chwilą hasło. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Wpisy, dalej Dodaj nowy.

Zanim opublikujesz swój artykuł dokładnie zapoznaj sięregulaminem. Zwróć szczególną uwagę na maksymalną ilość linków wychodzących w artykule, tagi meta keywords oraz meta description, maksymalną ilość kategorii, do których możesz przypisać swój artykuł oraz w jaki sposób wykorzystać system tagowania.

Pamiętaj, że Twoja nazwa użytkownika jak i hasło cały czas pozostają aktualne. Aby dodać nowy artykuł nie musisz ponownie przechodzić etapu rejestracji. Możesz także wrócić i edytować swój artykuł w każdej chwili. Musisz jednak być w stu procentach pewien, że wprowadzane zmiany w żaden sposób nie naruszają regulaminu. W przeciwnym wypadku będę zmuszony usunąć Twój artykuł.