Breaking News
 |  |  | 

Transport i motoryzacja Zdrowie i uroda

Jak działa prywatne pogotowie?

img-responsive

W sektorze ochrony zdrowia pacjenci coraz częściej korzystają z usług podmiotów prywatnych. Na pewno dzieje się tak, ponieważ pacjenci oczekują coraz lepszej jakości usług, wiedząc, jak cenne jest ich zdrowie.

Prywatne pogotowie

Każdy człowiek, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, może znaleźć się w sytuacji, kiedy będzie wymagał pomocy lekarskiej. Warto wtedy znać alternatywę dla telefonu na 112 i przyjazdu szpitalnej karetki. Może warto zdecydować się na kompleksową wizytę lekarską, którą realizuje Krakowska Grupa Ratownicza? Korzyści wynikające z podjęcia takiej decyzji są spore. Profesjonalna opieka lekarza oraz ratownika z pewnością będzie sprzyjała postawieniu właściwej diagnozy i udzieleniu pomocy.

Zakres działań

Na miejscu wykonane zostaną potrzebne badania takie jak na przykład EKG, pomiar ciśnienia, badanie glukozy, podstawowe badanie neurologiczne. Oczywiście wszystkim zarządzał będzie lekarz, który w razie potrzeby poda również tlen, leki, wykona dożylny wlew czy też zrobi opatrunek. Ceny takich usług zaczynają się już od 200 zł, co jest bardzo korzystną ofertą na rynku, biorąc pod uwagę cenniki wielu lekarzy. Końcowy koszt zależy od zakresu podjętych działań, a także lokalizacji oraz innych aspektów. W razie potrzeby pacjent szybko zostanie skierowany na dodatkową diagnostykę, obejmującą między innymi badanie usg, rezonans magnetyczny czy też tomografię komputerową – wszystko w zależności od potrzeb.

Incognito?

Można oczywiście mieć nadzieję, że załoga szpitalnej karetki, która przyjedzie po telefonie na 112, profesjonalnie zajmie się pacjentem. Czasem jednak potrzeba czegoś więcej. Niektórzy, z racji pełnionych funkcji zawodowych, nie chcą być widziani w sytuacji, kiedy potrzebują pomocy lekarskiej. Nawet karetka pogotowia pod domem mogłaby w jakiś sposób zaszkodzić ich wizerunkowi. Dlatego też pogotowie prywatne umożliwia, po zgłoszeniu takiego życzenia, przyjazd bez ubrań ratowniczych, przyjazd incognito, tak, że nikt postronny nie zorientuje się, że danego pacjenta odwiedził właśnie lekarz z ratownikiem. W razie potrzeby zorganizowany zostanie też transport medyczny.

jak-dziala-prywatne-pogotowie

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

one × 2 =