Breaking News
 |  | 

Handel i usługi

Jak podróżować tanio? Poznaj 3 triki

img-responsive

Latanie może być kosztowne, jeśli nie wiemy w jaki sposób możemy zarezerwować tanie loty, a cena biletów lotniczych stale rośnie. Jak możemy obniżyć te koszty i znaleźć najtańsze dostępne bilety? Oto 3 sztuczki na to, jak znaleźć tanie loty i uzyskać najlepsze oferty lotnicze na następne wakacje.

1. Najlepsze wyszukiwarki lotów

Korzystanie z meta wyszukiwarki lotniczej jest szybkie i łatwe, a może pomóc w znalezieniu najtańszych lotów. Witryny te wyszukują bilety w wielu różnych liniach lotniczych i oferują przydatne narzędzia, takie jak prognozowanie cen, mapy cenowe na podstawie miejsc docelowych, alerty o opłatach za pośrednictwem poczty e-mail i inne.

Dobrym pomysłem jest sprawdzenie wielu wyszukiwarek lotów przed zarezerwowaniem biletu. Nigdy nie wiesz, która strona może pokazać Ci najlepszą cenę i najtańsze loty.

2. Zarejestruj się, aby otrzymywać tanie powiadomienia o opłatach

Oprócz wyszukiwania w wielu wyszukiwarkach lotów zaleca się także skonfigurowanie alertów taryfowych dla każdego z nich. Sprawdź szczegóły swojego celu podróży, zakres dat i pozwól stronie internetowej ostrzec Cię przez e-mail, gdy ceny spadną.

Istnieje również kilka stron poświęconych lotnictwu, które powinieneś sprawdzać regularnie lub zarejestrować się. Witryny te przeszukują internet w poszukiwaniu najlepszych ofert, wykonując całą pracę za Ciebie.

3. Bądź elastyczny z datami

Najlepszy czas na rezerwację lotu ustalono na 4-10 tygodni przed podróżą. Najlepsze dni do wyjazdu to wtorek, środa lub sobota, ponieważ są one poza szczytem z mniejszą liczbą pasażerów i niższymi cenami. Loty wczesnym rankiem lub z dnia na dzień będą zazwyczaj tańsze.

Innym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na biletach jest latanie w okresie poza sezonem, kiedy popyt jest mniejszy. Warto także zaopatrzyć się w bilety na wakacje w… styczniu! Linie lotnicze oferują wtedy najkorzystniejsze cenowo bilety.

Zanim jednak ruszysz na wymarzoną podróż, warto pomyśleć o tym, jak dotrzeć na lotnisko. Nie od dziś wiadomo, że najlepszą opcją będzie dojazd własnym i pozostawienie go na parkingu przy lotnisku. Jeśli będziesz lecieć z Balic, warto zapoznać się z ofertą EUROparking Balice. Korzystając z usług EUROparking Balice posiadasz gwarancję bezpieczeństwa, a przy tym ceny są naprawdę przystępne. Dodatkowo, za transfer na terminal nie zapłacisz ani złotówki!

jak-podrozowac-tanio-poznaj-3-triki

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

2 × 1 =