Breaking News
 |  | 

Ślub i wesle

Jak urządzić ekskluzywne wesele

img-responsive

Coraz więcej par chciałoby, aby dzień ich ślubu i wesela był wyjątkowy, ekskluzywny. Zabiegani codzienną krzątaniną, pomiędzy pracą, domem i szeregiem innych nudnych obowiązków chcemy w dniu ślubu otoczeni być odrobiną luksusu. Panny młode chcą wyglądać jak księżniczki, a panowie młodzi jak milionerzy, którzy pana Boga chwycili za pięty.

I jest to całkiem naturalne, bo każdy chce, by ten dzień był jedyny w swoim rodzaju. Jak zatem sprawić, aby nasze wesele były ekskluzywne, a nie typowo, polskie i przaśne? Wiele zależy od miejsca, w którym organizujemy wesele. Piękne pałacyki i odrestaurowane dworki na pewno zrobią niesamowite wrażenie bogactwa i ekskluzywności. Jeśli lubimy bardziej nowoczesne aranżacje, warto wybrać piękne hotele na najwyższym poziomie. Dekoracja sal weselnych również świadczy o dobrym smaku i stylu. Zdecydujmy się na usług firmy dekoratorskiej, wybierajmy dekoracje eleganckie, klasyczne i efektowne.

Na weselu niezwykle ważna jest muzyka. Efekt ekskluzywności na pewno wywoła zespół jazzowy obrany we fraki, bądź profesjonalna kapela grająca stylową muzykę, którą lubimy. Możemy też mieć zespół, DJ’a i jeszcze dodatkową atrakcję w postaci jakieś gwiazdy, którą wynajmiemy na ten wyjątkowy dzień. Ekskluzywne menu, nieograniczony dostęp do wysokiej jakości trunków podawanych w barze i nienaganna obsługa są również szalenie ważne, jeśli chcemy zrobić spektakularny efekt. Pamiętajmy jednak, że wszystko zależy od naszych gości. Nie możemy im narzucać maksymalnie eleganckiego stylu, jeśli są to osoby lubiące prostotę i dobrą zabawę. Wówczas ekskluzywne wesele będzie po prostu niewypałem.

Odpowiednim miejscem na wyjątkowe wesele jest Pałac Domaniowski. Serdecznie polecam i zachęcam do zapoznania się z ofertą.

jak-urzadzic-ekskluzywne-wesele

ABOUT THE AUTHOR