Breaking News
 |  |  | 

Handel i usługi Różne

Jaki prezent na Dzień Dziadka i Dzień Babci?

img-responsive

Zbliżający się Dzień Dziadka i Dzień Babci, chociaż to bardzo pozytywne okazje, mogą nastręczyć pewnych trudności ze znalezieniem odpowiedniego prezentu. Chcielibyśmy jednocześnie wyrazić swoje ciepłe uczucia dla solenizantów, ale też dać praktyczny prezent z którego faktycznie się ucieszą. Na dodatek, zapewne nie jest to pierwszy prezent, który dajemy dziadkom i nie chcemy się powtarzać.

Fotoobraz – nietuzinkowy pomysł na prezent

Ostatnimi czasy na popularności zyskują fotoobrazy. Co to takiego? To obraz drukowany na płótnie, wykonywany z dostarczonego zdjęcia. Jest to świetny pomysł na prezent, ponieważ sami decydujemy co znajdzie się na takim obrazie. Powieszony na ścianie będzie ładną ozdobą i przypomnieniem o wnukach, a jednocześnie nie zajmie dużo miejsca.

Jest to dobra alternatywa dla zwykłego zdjęcia, obraz wydrukowany na płótnie nabiera niezwykłego charakteru, a poza tym możemy pozwolić sobie na większy format. Do produkcji wykorzystane jest płótno najwyższej jakości oraz drewno sosnowe, dlatego takie fotoobrazy cechują się wytrzymałością i z czasem nie zmieniają kształtu ani kolorów.

Jakie zdjęcie wybrać?

Pomysłów na to co umieścić na fotoobrazie może być wiele. Z pewnością dobrym wyborem jest zdjęcie całej rodziny, ale równie urocze będzie zdjęcie dziadków z wnuczkami. Nawet zdjęcie samych wnuków świetnie nadaje się na prezent. Jeśli mamy trudności z wybraniem konkretnego zdjęcia, możemy zdecydować się na mix fotografii. Do kolażu możemy użyć od trzech do dwunastu fotografii. Do wykorzystania są różne szablony, które pozwolą szybko stworzyć odpowiednią kompozycję.

Wykonanie fotoobrazu

Drukarnia Obrazów oferuje nam zamówienie takiego obrazu w pięciu prostych krokach. Wybieramy typ obrazu (pojedynczy, kolaż zdjęć itp.), rodzaj płótna i rozmiary, wgrywamy zdjęcie lub zdjęcia i korzystając z kreatora umieszczamy je w odpowiednim miejscu. Następnie załatwiamy sprawę płatności i adresu dostawy. W ten sposób nasz prezent jest prawie gotowy i wystarczy poczekać na przyjazd kuriera.

DrukarniaObrazow.pl

jaki-prezent-na-dzien-dziadka-i-dzien-babci

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

20 + fifteen =