Breaking News
 |  |  | 

Różne Ślub i wesle

Jakie kwiaty są najlepsze na letni ślub?

img-responsive

Jednym z nieodłącznych elementów dekoracyjnych podczas ślubu i wesela są kwiaty. Podkreślają charakter uroczystości, sprawiają, że miejsce zaślubin wygląda przyjemniej, a także są nieodłączną częścią wizerunku Panny Młodej, bowiem zawsze ma ona bukiet ślubny w rękach, którym po zaślubinach tradycyjnie rzuca w tłum „wyznaczając” kolejną pannę do zamążpójścia. Jednak wybór kwiatów to poważne przedsięwzięcie. Mimo, że w lecie można ich znaleźć wiele to nie każde będą odpowiednie.

Jak wybrać kwiaty na ślub?

Zasad jak wybrać kwiaty na ślub jest wiele. Przede wszystkim zawsze muszą pasować do ogólnej kolorystyki innych elementów dekoracyjnych, kolorystyki sali ślubów lub kościoła, a także gustu i osobowości Młodej Pary. Ponadto kwiaty różnią się ceną, więc warto już na początku ustalić sobie budżet jaki można na nie przeznaczyć lub sprawdzić czy cena dekoracji kwiatami sali weselnej jest wliczona w koszt jej wynajmu czy też trzeba kwiaty dokupić we własnym zakresie.

Zdarzają się też wesela z motywem przewodnim, dlatego i kwiaty powinny być dopasowane do motywu. Przykładowo do wesela w Western City nie będą pasować wyrafinowane lilie. Także samo miejsce ślubu i wesela odgrywa istotną rolę, bowiem do szykownej sali w pałacu nie będą pasować polne maki.

Idealny kwiaty na ślub w lecie

Najbardziej odpornymi na upał, a jednocześnie uniwersalnymi kwiatami są róże. Ciekawym połączeniem jest też liść eukaliptusa i białej róży, ponieważ łączy ze sobą tradycję i szczyptę nowoczesności. Dobrym wyborem jest też jaśmin, ale nie może być go zbyt dużo, aby nie przeszkadzał sowim zapachem. W lecie można zastosować też dalie czy storczyki w bukiecie ślubnym.

Wesele w pałacu z pewnością sprawi, że kwiaty będą jednym problemem mniej. Dlaczego? Przy każdym pałacu można znaleźć ogród pałacowy, który musi być zadbany, a więc w nim można znaleźć przeróżne rodzaje kwiatów. Samo otoczenie kwiatami sprawi, że w sali weselnej w pałacu będzie można zastosować ich mniej, a nawet wybrać tylko róże i ozdobną zieleń jak eukaliptus, a cała kompozycja będzie wyglądać wyjątkowo pięknie i dostojnie. A do tego budżet na kwiaty nie musi być wysoki.

Wesele w Pałacu Domaniowskim

jakie-kwiaty-sa-najlepsze-na-letni-slub

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

1 × 3 =