|  | 

Handel i usługi

Jedną z najważniejszych form reklamy zewnętrznej są potykacze – stojaki reklamowe.

Stojaki reklamowe to jeden z bardziej atrakcyjnych artykułów reklamowych znajdujących zastosowanie przede wszystkim przy promocji punktów usługowych, barów czy innych obiektów handlowych. Koniecznie skup na to swoją uwagę, jeśli zależy Ci na wylansowaniu jakiś produktów czy też usług.

Czym w ogóle są potykacze reklamowe?

To po prostu normalny przykład stojaka ekspozycyjnego. Tak jak było wspomniane wyżej wykorzystuje się tego typu elementy w różnego rodzaju akcjach reklamowych. Na ogół ustawia się je na zewnątrz jakiegoś lokalu. Stojaki nierzadko można zatem zauważyć przed sklepami. W tego rodzaju elementach stosuje się przeważnie konstrukcje stalowe. Wyróżniają się one bardzo dużą trwałością. Ich kolejnym walorem jest duża żywotność.

Gdzie można wynaleźć oferty dotyczące stalowych potykaczy reklamowych?

Daleko oczywiście szukać nie powinno się. W Internecie znajduje się dużo propozycji z tym związanych. W bardzo licznych propozycjach można zatem znaleźć stojak, potykacz reklamowy z tablicą i logo, potykacz reklamowy z powierzchnią ekspozycyjną i wiele, wiele innych.

Co można znaleźć?

Oto znaleziona przykładowa oferta:

Dwustronne potykacze reklamowe prosto od producenta. Za pomocą tej oferty odmienisz oblicze sklepu, straganu, apteki lub każdego innego obiektu, który swym wyglądem ma zapraszać klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Reklama zewnętrzna.

Potykacze reklamowe znajdą zastosowanie jako wyposażenie sklepów w wielu punktach sprzedażowych i placówkach. Oferowane przez producentów stojaki reklamowe wróżnia często niesztampowy design i niska cena. Solidna konstrukcja natomiast wykorzystana będzie przez długie lata.

Budowa potykacza.

Porządnie wykonany o nietuzinkowym designie, spawany dwustronny z rury stalowej, malowany proszkowo z płytą pcv. Na płycie można ulokować reklamę drukiem wielobarwnym lub wykleić folią. Oferowane są także potykacze reklamowe z czarną płytą pcw, na której można pisać kredą. Jest również możliwość zamówienia potykaczy bez płyt pcv, wtedy masz możliwość wykorzystania własnego materiału.

Potykacze stalowe nie zużyją się tak łatwo jak stojaki aluminiowe i nie odfruną na wietrze jak stojaki reklamowe pcw. Przeszukując internet można znaleźć jeszcze wiele innych interesujących ofert.

jedna-z-najwazniejszych-form-reklamy-zewnetrznej-sa-potykacze-stojaki-reklamowe

ABOUT THE AUTHOR