Breaking News
 |  | 

Przemysł i technologie

Kubki z nadrukiem jako jedna z opcji autoreklamy

img-responsive

Klient wchodzi do sklepu, wybiera towar, uiszcza opłatę i wychodzi – wydaje się, że jest to normalny schemat, którym rządzi się każdy biznes. Prawda jest jednak zupełnie inna. Dzisiejszy rynek jest niezwykle konkurencyjny wobec czego celem wszystkich przedsiębiorców jest wykreowanie pozytywnego wizerunku swojej marki. W efekcie klient opuszczający sklep wychodzi z niego ze świadomością, że niejednokrotnie jeszcze do niego powróci. Tylko dzięki temu lokalne przedsiębiorstwa mogą zapewnić sobie ugruntowaną, stabilną i bezpieczną pozycję.

Jakie działania mogą przyczynić się do zbudowania pozytywnego wizerunku marki?

Obecnie świat marketingu w dużej mierze skupia się na działaniach podejmowanych w sieci. Pomału odchodzimy od klasycznych, konwencjonalnych sposobów autopromocji, co zdaniem ekspertów jest błędne. Ponadczasowe rozwiązania, do których zaliczymy chociażby ulotki czy gadżety reklamowe pozwalają przedsiębiorcom na nawiązanie bezpośredniego dialogu z klientem. Szansa na jego zatrzymanie automatycznie rośnie o kilkadziesiąt procent.

(Zobacz także: Kubki z nadrukiem jako pomysł na prezent )

Kubki z własnym nadrukiem – czy to dobre rozwiązanie?

Zdaniem firm zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych kubki z indywidualnym nadrukiem cieszą się wśród przedsiębiorców największą popularnością. Ich zastosowanie jest bowiem wszechstronne:

  • Kubki z nadrukiem mogą trafiać do klientów, którzy dokonują zakupów – dzięki temu firma staje się w ich oczach bardziej przyjazna;
  • Z kubków mogą korzystać również pracownicy – dzięki temu z kolei kreujemy w oczach klientów obraz swojego profesjonalizmu;
  • Kubki mogą stanowić doskonały prezent dla kontrahentów, dzięki którym możemy zapewniać swoim klientom atrakcyjne warunki współpracy i przyjazne dla ich budżetu ceny.

Co powinno znaleźć się na dobrze zaprojektowanym kubku z nadrukiem?

Możliwości jest mnóstwo a jedyną barierę stanowi jedynie nasza kreatywność. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych inspiracji, które możecie z powodzeniem wykorzystać w projektowaniu własnych kubków z indywidualnym nadrukiem:

  • Logo firmy – to powszechne, klasyczne i najbezpieczniejsze rozwiązanie, z którego korzystają niemalże wszyscy przedsiębiorcy;
  • Chwytliwe hasła reklamowe – slogany zapadają w pamięć, dzięki czemu kubki z nadrukiem sprawiają, że klient nie zapomina o naszej firmie;
  • Ciekawe obrazki, grafiki, fotografie – sprawiają, że kubek staje się niekonwencjonalny a klient może korzystać z niego na o dzień.

Pomysłów jest znacznie więcej i każdy może dopasować je do swoich własnych, firmowych potrzeb.

kubki-z-nadrukiem-jako-jedna-z-opcji-autoreklamy

ABOUT THE AUTHOR