Breaking News
 |  | 

Zdrowie i uroda

Masaż dla dwojga – idealny przepis na Walentynki

img-responsive

Walentynki tuż tuż…Coroczne święto zakochanych zawsze przypada 14 lutego, w tym roku to piątek, który jest symbolem rozpoczynającego się już upragnionego weekendu. To okazja do obdarowywania się drobnymi upominkami, jaki pomysł na prezent na Walentynki byłby najlepszy? Chyba nie ma lepszego prezentu na Walentynki dla ukochanej osoby, jak po prostu spędzenie tego czasu razem. Odpoczynek od codziennych obowiązków, stresu, napięcia i zapewnienie ukochanej osoby o swojej miłości.

Masaż dla dwojga – pomysł na prezent na Walentynki

Dotyk drugiej osoby jest niezbędny dla zachowania zdrowia na duszy i ciele. Dotyk to przytulanie, ale także masaż działający relaksująco i odprężająco. To oryginalna forma spędzania wspólnie czasu, zapewni pełną harmonię duszy i ciała. W dobie rosnącego konsumpcjonizmu masaż jest idealnym prezentem na spędzenie święta zakochanych. Wspólne chwile relaksu, z pewnością będą mile wspominane przez bliską osobę. Masaż rozgrzeje ciało w zimowy lutowy wieczór.

Masaż dla dwojga – Stara Łaźnia SPA w Krakowie

Stara Łaźnia SPA, znajdująca się u podnóża zamku dawnych królów w Krakowie – obiecuje wyjątkowy klimat i gwarancję pięknie spędzonego razem czasu. Posiada bogatą ofertę masaży dla dwojga, od tradycyjnych po relaksacyjne, aromaterapeutyczne na ciepłej oliwie, a także olejku z wosku ciepłej świecy, masła Shea i oleju kokosowego. Stara Łaźnia SPA w trakcie masażu wykorzystuje tylko produkty oparte o składniki wprost z natury. Przyjemne zapachy, ciepło świec tworzy magiczne miejsce.

Pakiety SPA dla dwojga

Stara Łaźnia SPA w swojej ofercie posiada także pakiety SPA dla dwojga. Jednym z nich jest RELAX W SAUNIE na wyłączność dla 2 osób, oprócz pobytu w saunie zapewniona jest aromaterapia olejkami eterycznymi oraz filiżanka naparu z ziół i przypraw. Najbogatsza propozycja to pakiet spa EXCLUSIVE dla 2 osób, który obejmuje: oczyszczanie skóry, masaż, aromaterapię olejkami eterycznymi, relaks w saunie suchej, aromatyczną kąpiel, filiżankę naparu z ziół i przypraw oraz lampkę szampana. To gwarancja pełnego relaksu!

masaz-dla-dwojga-idealny-przepis-na-walentynki

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

nineteen + nine =