|  |  | 

Gastronomia i hotelarstwo Turystyka i rekreacja

Oferta hosteli w Krakowie

Jadąc na wycieczkę do Krakowa należy zatroszczyć się nie tylko o plan podróży, ale także o miejsce, w którym będziemy spać. Miło byłoby, jeżeli to miejsce znajdowałoby się blisko Rynku Głównego, ponieważ tam znajduje się najwięcej zabytków. W zasadzie można śmiało powiedzieć, że całe Stare Miasto jest jednym wielkim zabytkiem. Prezentujemy państwu ofertę kilku hosteli:

Hostel Kraków ?

aCesar

W samym sercu Krakowa, 5 minut od Rynku Głównego spacerem znajduje się hostel aCesar. Doskonale wyposażony we wszystkie udogodnienia związane z pobytem w pokoju w razie złej pogody. Kwatery wyposażone są w telewizor oraz radio. Niewątpliwie największym atutem hostelu jest jego położenie. Stąd jest bardzo blisko do Rynku Głównego, ale także na Wawel oraz do dawnej żydowskiej dzielnicy zwanej Kazimierz. Blisko hostelu można zaparkować samochód. Są to miejsca płatne w parkometrach krakowskich. Niedaleko znajduje się także strzeżony parking, z którego mogą korzystać nasi goście. Ceny noclegów zaczynają się już od 100 zł, a kończą na 250 w przypadku pokojów czteroosobowych.

Hostel Yellow

Podobnie jak aCesar, hostel Yellow znajduje się w niedalekim otoczeniu Rynku Głównego. Hostel Kraków znajduje się co prawda nieco dalej od kościoła Mariackiego, aczkolwiek bliżej Wawelu. Al. Krasińskiego, to ścisłe centrum, a do Wawelu jest stąd zaledwie 300 metrów. Hostel jest położony przy nieco bardziej ruchliwej ulicy i może to być uznawane za wadę, a jednak szokuje niskimi cenami za nocleg. Ceny zaczynają się już od 29 złotych. Trzeba przyznać, że to niebywale niska cena zważając na to, że znajdują się tu wszelakie dogodności takie jak telewizor, czy Internet. Warto odwiedzić hostel Yellow przede wszystkim ze względu na jego niską cenę.

oferta-hosteli-w-krakowie

ABOUT THE AUTHOR