Breaking News
 |  |  |  | 

7rc.eu Różne Ślub i wesle

Pomysł na zaręczyny

img-responsive

Klasyczne oświadczyny z pierścionkiem i bukietem kwiatów są oczywiście przyjemne, ale warto wymyślić coś oryginalnego. Oczywiście nie wyklucza to pierścionka, kwiatów ani klękania! Warto jednak wymyślić coś niepowtarzalnego – w końcu zaręczyny to dzień, którego nie powtarza się co roku! Trzeba się postarać, by dziewczyna miała pewność, że chce odpowiedzieć „tak”!

Kobiety kochają słodkości

Każda kobieta uwielbia czekoladki! Dlaczego by więc nie pokusić się o oświadczyny z pralin? To wyjątkowo oryginalny pomysł, by zaskoczyć kobietę. Najlepiej, gdy okazją do wręczenia podarunku z pralinek będzie inne święto. Wystarczy wtedy wręczyć jej pudełko czekoladek jakby nigdy nic. W końcu dziewczyna otworzy elegancko zapakowane, wytworne pudełko czekoladek, a w środku będzie na nią czekała słodka wiadomość „wyjdziesz za mnie?” wraz z pierścionkiem. Nie ma szans, by jakakolwiek kobieta oparła się takiej słodkiej pokusie, a przy tym – pokusie przyjęcia oświadczyn od faceta, który wysilił się na taki gest!

Czekoladki do wyboru

Czekoladki z napisem to bardzo oryginalny prezent na różne okazje. Oświadczyny są świetnym pomysłem, by wykorzystać takie pralinki dedykowane kobiecie Twojego serca. Nie musisz jednak korzystać ze sztampowych wzorów oświadczyn na czekoladkach. Sam wybierz, jaką treść oświadczyn chcesz znaleźć na czekoladkach. Skomponuj swoją wiadomość w konfiguratorze online. Zdecyduj, ile znaków ma mieć Twoja wiadomość, co ma zawierać. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalne pudełko z czekoladkami, które aż szkoda będzie zjeść!

A trzeba przyznać, że czekoladki są wyjątkowo pyszne, stworzone na bazie czekolady z najwyższej jakości kakao sprowadzanego specjalnie z Peru! Ale to nie wszystko – komponując pralinkowe oświadczyny, sam możesz wybrać, jakie smaki czekoladek znajdą się w pudełku. Wybierz takie, które najpewniej posmakują Twojej dziewczynie, a już wiesz, jaka będzie odpowiedź na Twoje oświadczyny! Czekoladki ze słodką wiadomością to niepowtarzalny sposób, by wyznać jej miłość.

 

Zobacz inne zestawy na oświadczyny lub skomponuj własny!
https://sweet-message.pl/zestaw/4/oswiadczyny

pomysl-na-zareczyny

ABOUT THE AUTHOR