|  | 

Handel i usługi

Skusił Cię kiedyś super komputer?

Kuszenie super ofertami super komputerów jest dla sprzedawców czymś normalnym. Nic przecież dziwnego, bo w ostatnich czasach wiele się mówi o promocjach czy też inaczej mówiąc okazjach na zakup dobrego, a zarazem taniego komputera. Jak jest z tym naprawdę?

Sam kiedyś skusiłem się na laptopy acer, które chyba zawsze są w promocyjnych cenach. I muszę Państwu powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Dlaczego? Oprócz ładnego wyglądu laptopa przekonały mnie najbardziej parametry, które jak na tą cenę są wręcz wyśmienite. Ten właśnie komputer nadaje się do pracy w biurze jak i do grania w najnowsze wersje popularnych gier. To znakomite rozwiązanie, w szczególności dla osób młodych, które dopiero co walczą o wykształcenie, a wielu pieniędzy na zakup komputera po prostu nie mają.

Jeden ze sklepów, nazwijmy go „komputery lublin” zobaczyłem ofertę, która mnie naprawdę zaintrygowała. Dlaczego? Wszystko za sprawą podobno doskonałej promocji, która łączy zalety parametrów z niebagatelnie niską ceną. Byłem naprawdę zaskoczony. Chciałem przetestować ten komputer na bardzo wymagającej grze i rzeczywiście. Efekt był piorunujący! Dodam może jeszcze, że grałem na tak zwanych „full detalach” czyli grafika była na najwyższym poziomie. Naprawdę zaskoczyło mnie tak płynne odtwarzanie tej gry.

Jak widzą Państwo sami promocje nie oznaczają zawsze jakiegoś haczyka czy gwiazdki w umowie. Wszystko w tych dwóch przypadkach wyglądało nadzwyczaj okej. Moje doświadczenia z promocjo okazjami są naprawdę dobre. Radzę jednak uważać, bo nie wszyscy sprzedawcy są uczciwi. Zachowujemy zatem rozsądek, aby sytuacje takie jak oszustwa, albo niezadowolenie z towaru nie miały miejsca.

skusil-cie-kiedys-super-komputer

ABOUT THE AUTHOR