|  | 

Handel i usługi

Skuteczne ogłoszenia

Jak zamieszczać skuteczne ogłoszenia? Wielu osobom się wydaje, że umieją zamieszczać ogłoszenia, może i racja, umieją, bo któż by nie umiał, byłoby to równoznaczne z nieumiejętnością poruszania się po internecie. Ale jak kogoś zapytamy czy umie poruszać się po internecie to ooo, wszyscy umieją, wszyscy się znają. I tak samo niestety z ogłoszeniami, ogłoszenia  każdy zamieści bo nie jest to bardzo trudny zabieg.

Wystarczy wpisać sobie w googlu ogłoszenia i zaraz wyskoczą nam setki stron ogłoszeniowych, teraz wystarczy wybrać jeden z popularniejszych serwisów i go uruchomić.  I już możemy dodać swoje ogłoszenia i większość osób tak robi. I na tym się kończy. Przeważnie wstawiamy tytuł „sprzedam” bo nie chce nam się nic więcej wpisywać.  Ale niestety w dzisiejszych czasach to już nie wystarczy, w dzisiejszych czasach jest taki natłok informacji że wyszukiwarki i wszelkie przetwarzarki danych po prostu nie nadążają za ich indeksacją, stąd dochodzi do sytuacji gdzie takie informacje miernej jakości momentalnie zrzucane są na plan dalszy a dotarcie do nich jest po prostu niemożliwe, można więc uznać że jeśli zamieścimy tego typu ogłoszenia w dziale praca po prostu nie mamy po co tego czynić, bo jest to działanie bezsensowne.

A wystarczyłoby przecież w przypadku np ogłoszenia nieruchomości zamieścić jak najbardziej wyczerpujący tytuł w ogłoszeniu i już możemy to zmienić, możemy dotrzeć do tysięcy użytkowników. Niestety jest to kwestia bardzo lekceważona przez użytkowników, niestety niejednokrotnie nie zdają sobie w ogóle z tego sprawy, że bardzo wiele jednak od tego zależy. Można powiedzieć że sytuacja dotyczy również aukcji… gdzie im lepiej ją opiszemy tym więcej ludzi do niej dotrze.

skuteczne-ogloszenia

ABOUT THE AUTHOR