|  | 

7rc.eu

Szkodliwość nadmiernego hałasu

Mieszkanie w mieście jest dla nas dużym wyzwaniem. Hałas doprowadza nas do zmęczenia, bólu głowy, stresu. Niestety hałasu się nie pozbędziemy żaden sposób. Na ulicach jeżdżą tysiące samochodów, które brzęczą, trąbią i warczą.

W każdym domu, firmie czy fabryce działa mnóstwo hałasujących maszyn i urządzeń. W naszym biurze jednocześnie pracuje dziesięć komputerów, kilka drukarek, telefonów. Wszystko to razem wzięte sprawa, że nawet na chwilę nie możemy się wyciszyć. Niektórzy wyjeżdżając za miasto źle się czują z braku hałasu i otaczających dźwięków.

Miasto nas zmienia, drażni, doprowadza do chorób cywilizacyjnych. Konieczne jest stałe dokonywanie pomiarów hałasu i jego emisji by móc uniknąć wielu chorób czy problemów z dobrym samopoczuciem. Niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie hałasu z miast, ale możliwe jest jego ograniczenie. Powinniśmy się starać to robić, gdyż hałas może działać na nas naprawdę destrukcyjnie. Mieszkanie w dużym mieście jest dla każdego z nas ciężkim wyzwaniem, a hałas stanowi jedno z głównych zagrożeń.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej na temat ochrony przed hałasem i drganiami zapraszam na: http://akusoft.pl/

szkodliwosc-nadmiernego-halasu

ABOUT THE AUTHOR