|  | 

Zdrowie i uroda

Terapia Diet Coaching

Nie tak dawno jeszcze słychać było głośno o tym, jak modelki cierpią z powodu anoreksji i bulimii. Ten problem jest bardzo często występujący w wielu krajach na całym świecie, ponieważ postrzeganie własnego ciała jest wyznaczane przez ogólnoświatowe trendy lansowane przez projektantów mody i telewizję.

Odchudzanie się, bycie na dietach, głodowanie to problem przede wszystkim kobiet. To im się wkłada do głowy poprzez media, że ciała nasze są złe, brzydkie, że tylko rozmiar jak najmniejszy jest najpiękniejszy i pożądany. Nie ma się co dziwić, ze tak wiele kobiet nie wytrzymuje presji i poddaje się trendom. Szkoda tylko, że tak naprawdę spory odsetek płci pięknej nie jest świadoma, ze przez inne osoby, kobiety czy mężczyzn jest postrzegana jako piękne i idealne. Czy nie szkoda czasu na takie użalanie się nad sobą? Lepiej by było poświęcić ten czas na zakupy i dobranie do swojej figury czegoś wystrzałowego?

Podczas naszych spotkań z kobietami w czasie Diet coachingu, widzimy, jak trudno jest kobietom pozbyć się problemu z odchudzaniem. Nie potrafią one w ogóle spojrzeć na siebie z boku i dostrzec jakiegokolwiek piękna w swoim ciele. To wielka dla nich krzywda, bo tracą to, co w nich najpiękniejsze- radość życia. Niektóre z naszych pacjentek, oczywiście przychodzi już w skrajnie wyczerpanej fazie. Trudno nam się pracuje z takimi osobami, ponieważ potrzeba wiele czasu, długich lat i ciężkiej pracy, aby nauczyć taką kobietę akceptacji. Uważamy, ze nasz Coaching Warszawa jest tutaj idealnie pasujący, ponieważ skierowany jest do kobiet mających problemem z dietą. My jednak nie układamy diet, my dajemy świadomość zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia i staramy się wszczepić to w kobiecie umysły. Sukcesów już było w tym zakresie wiele, więc i was zapraszamy.

terapia-diet-coaching

ABOUT THE AUTHOR