Breaking News
 |  |  | 

Transport i motoryzacja Turystyka i rekreacja

Wyjazd na narty całą ekipą? Podpowiadamy o co zadbać!

img-responsive

Wyjazd na narty całą ekipą, może być bardzo mile spędzonym czasem z osobami, które się lubi i z którymi czuje się dobrze. Dzisiaj zorganizowanie tego rodzaju eskapady nie jest żadnym problemem. Wystarczy skrzyknąć grupę zapalonych narciarzy, zdecydować się na miejsce, w które się chce wyjechać i zacząć organizować wyjazd.

O co zadbać i na co zwrócić uwagę?

Najlepiej jest wybrać miejsce za granicą naszego kraju. We Francji, Włoszech, Austrii czy Szwajcarii. Tam kurortów jest dużo, a i śnieg gwarantowany najbardziej.

Najważniejsze jest zorganizowanie pewnej ekipy, która nie zawiedzie i poniesie wszystkie wspólne koszty związane z wyjazdem. Nawet koszt transportu, gdy zdecydujemy się na wynajem busa.

Musimy też wspólnie określić miejsce, do którego pragniemy wyjechać.
Potem wystarczy już tylko odpowiednio poszukać w internecie różnego rodzaju kontaktów i zacząć rezerwować miejsca.

Jak dojechać?

Jeżeli wybieramy się w podróż i jest nas dość spora ekipa, to lepiej jest wynająć busa. Koszty transportu rozłożyć na wszystkie osoby, które będą podróżować, jak również koszt utrzymania w czasie wyjazdu kierowcy. Usługi transportowe dobrej firmy transportowej mogą zapewnić nam o wiele lepszy komfort jazdy niż gdybyśmy w góry jechali własnymi samochodami lub lecieli samolotem. Należy też zdać sobie sprawę, że wybieramy się na narty, toteż każdy z grupy będzie miał dość spory bagaż. W takiej sytuacji decyzja na wynajem busa, może okazać się strzałem w dziesiątkę. W ofertach wielu firm transportowych znajdziemy ofertę – przewóz osób. Po negocjacjach możemy uzyskać niezłą cenę za daną usługę.

Rezerwacje

Przed wyjazdem powinniśmy zarezerwować sobie odpowiednie noclegi. Rezerwacja na miejscu i jechanie w góry bez potwierdzenia gdzie będzie się mieszkało, może sprawić, że nie znajdziemy dla siebie odpowiedniego lokum. Dolomity i Alpy to miejsca tak popularne w zimowym okresie, że trudno jest tam znaleźć ot, tak sobie nocleg i to dla kilku osób naraz.
Ponadto rezerwując wcześniej nocleg w internecie, możemy wybrać odpowiednią cenę, warunki i miejsce.

wyjazd-na-narty-cala-ekipa-podpowiadamy-o-co-zadbac

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website

one × four =