Wykonywanie elewacji z kamienia

elewacja z kamieniaFirma Hoffman jest wiodącym na rynku polskim i europejskim dystrybutorem piaskowca. Zajmujemy się zarówno wydobyciem jak i obróbką tego kamienia, który wykorzystywany jest do pokrywania zewnętrznych elewacji z kamienia oraz elementów znajdujących się w ich wnętrzach.

Piaskowiec jest obecnie bardzo popularnym i powszechnie wykorzystywanym w nowoczesnym budownictwie materiałem. Cechuje się on trwałością i efektowny wyglądem, który doskonale prezentuje się nawet na najbardziej prestiżowych budynkach. Firma Hofmann realizowała w Polsce i za granicą bardzo prestiżowe projekty, między innymi budynków ambasad, filharmonii, banków, hoteli. Współpracujemy z prestiżowymi projektantami, którzy zmieniają wizerunek miast polskich na lepsze. Posiadamy własne złoża piaskowców ciosowych, które posiadają różnorodne barwy.

Po fachowej obróbce nadają surowcom naturalnym ciekawe kształty i faktury. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług kamieniarsko montażowych w Polsce i za granicą. Zawsze staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, stawiając na partnerstwo i wzajemne zaufanie.